AOTrauma Eesti

Ajalugu

24.09.2004

24.09.2004 loodi Paides Nelja Kuninga hotellis toimunud koosolekul AO Alumni Eesti liikmeskond (Chapter). Kohal oli 17 erialaarsti, 5 kolleegi andsid edasi oma volitused. Eesti AO liikmeskond loodi ühehäälselt.

Tol hetkel oli AO Alumni liikmeid Eestis 23, 5 uut liiget vormitati antud koosolekul ja võimalikke noori kolleegi oli veel 6. Otsu soli, et loodud ühendus on juriidiline üksus Eestis, mis allub Šveitsis asuvale AO Alumni Assotsiatsioonile ja on selle rahvuslik osa. Liikmeskonna juhatusse valiti kaheaastaseks perioodiks Aivar Pintsaar – presidendiks, Armin Heiman – asepresidendiks ja Aldin Talving sekretäriks.

Koosoleku pildid

4.03.2005

04.03.2005 toimus Virumaal Kohala mõisas AO Alumni põhimõtteid jagavate ortopeedide eestvedamisel koosolek, mille eesmärgiks oli moodustada AO Alumni rahvusvahelistele põhimõtetele toetuv ortopeedilise traumaga tegelevate ortopeedide selts Eesti Vabariigis. Kohal oli 20 arsti.

Tol päeval rääkis vaagnaluu murude diagnostikast ja ravitaktikast Maksim Lugovskoi, kes andis ülevaate igapäevastest probleemidest antud patoloogia ravis.

Järgnes arutelu võimaliku loodava seltsi vajalikkuse üle. AO Alumni MTÜ otsustati luua 12 poolthäälega, 5 hääletasid erapooletult. Võeti vastu põhikiri, seltsi nimeks sai Eesti AO Alumni Selts ja aastamaksuks 300 EEK, esimeseks revidendiks Marje Uudeküll.

Juhatus valiti ühehäälselt: Aivar Pintsaar – presidendiks, Armin Heiman – asepresidendiks ja Aldin Talving sekretäriks. Järgnes hariv õhtupoolik luusubstantse tutvustavalt.

Koosoleku pildid

22.04.2016

22.aprillil 2016 nimetati AO Alumni Selts üldkogu otsusega ümber AO Trauma Estonia´ks.

 

 

AOTrauma Eesti

Mittetulundusühing, mille tegevuse eesmärgiks on ortopeedilise trauma kirurgia arendamine Eesti Vabariigis.

Sotsiaalmeedia